Aktualności

Amortyzatory SRL

2021-10-06
Produkcja amortyzatorów SRL, zarówno przednich jak i tylnych, odbywa się we współpracy z fabrykami, które są liderami w produkcji tego asortymentu oraz posiadają ponad 20 letnie doświadczenie.

Proces wprowadzenia amortyzatorów do oferty SRLine trwał 3 lata. W latach 2003-2006 sprawdzonych zostało 10 fabryk. Testom i porównaniom poddanych zostało wiele próbek. Zebrane dane oraz przeprowadzone wielogodzinne testy wyłoniły  jedynie topowych producentów, z którymi podjęto dalszą współpracę.

czytaj dalej

Lusterka samochodowe

2020-04-15

Przez lata lusterka samochodowe uległy ogromnej przemianie. Obecnie nie tylko umożliwiają widoczność wstecz, ale również w wielu autach stanowią obudowę dla kierunkowskazów bocznych, czy czujników temperatury. Posiadają coraz więcej funkcji – ogrzewanie, sterowanie elektryczne, składanie elektryczne, lampkę oświetlającą próg, pamięć zapisanych ustawień, szkła fotochromatyczne. Niewątpliwie lusterka nowoczesnych samochodów sprawiają, że jazda samochodem jest nie tylko bezpieczniejsza, ale również bardziej komfortowa.

czytaj dalej

Tarcze hamulcowe i klocki hamulcowe

2020-02-07

Tarcze oraz klocki hamulcowe to elementy eksploatacyjne, które - obok filtrów - w samochodach wymieniane są najczęściej. Kiedy podzespoły te nie są na bieżąco sprawdzane, może zdarzyć się, że przestaną działać poprawnie i powinniśmy wówczas liczyć się z tym, że hamulce zawiodą nas w najmniej spodziewanym momencie.

czytaj dalej

Rabat dla stałych klientów do 10%

2019-12-18
Dla stałych Klientów dokonujących regularnych zakupów w sklepie autodetale.pl uruchomiliśmy system stałych rabatów przypisanych do konta.

Jak to działa? Wystarczy, że zarejestrujesz się w naszym sklepie, a kwoty poszczególnych zamówień będą automatycznie sumowane. Wielkość rabatu jest zależna zatem od wszystkich zrealizowanych dotychczas zamówień w autodetale.pl

czytaj dalej

50.000 części i jeszcze więcej

2019-08-12

Każdego dnia dodajemy nowe części samochodowe do sklepu Autodetale.pl. Nasza oferta części i akcesoriów samochodowych jest coraz większa.

Jeśli mimo to nie znalazłeś poszukiwanej części do swojego samochodu, prosimy o kontakt  pod numerem tel. 500 323 472 (w godzinach naszej pracy) lub prosimy kierować zapytania drogą elektroniczną na email sklep@autodetale.pl. czytaj dalej
Zaufane Opinie IdoSell
4.98 / 5.00 1168 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-03-30
Sklep super.
2024-03-30
Szybko fachowo i profesjonalne podejście
pixel