Czas realizacji zamówienia

 

Czas realizacji zamówienia określony jest na karcie każdego towaru. 


Towary dostępne na naszym stanie magazynowym


W przypadku towarów, które posiadamy na stanie magazynowym, termin ten wynosi 24h i nie obejmuje dni wolnych od pracy oraz czasu dostawy paczki.

Zamówienia złożone do godziny 12-ej od poniedziałku do piątku, wysyłamy jeszcze tego samego dnia. Jeśli jako forma płatności została wybrana płatność z góry, również i wpłata musi pojawić się do godziny 12-ej na naszym koncie lub w systemie płatniczym.

Jednak bardzo często zdarza się, że zamówienia złożone po godzinie 12-ej również wysyłane są tego samego dnia. Zależy to od ilości zamówień, jaką musimy obsłużyć danego dnia oraz od godziny przyjazdu kuriera, która nie jest stałą godziną. Jeśli chcesz upewnić się, czy zamówiony po godzinie 12-ej towar wyślemy do Ciebie tego samego dnia, skontaktuj się z obsługą sklepu. 

 

Towary dostępne w hurtowni (towary na zamówienie)


W przypadku towarów, które musimy zamówić z hurtowni, czas jaki potrzebujemy na wysyłkę towaru nie przekracza 1-2 dni roboczych. Zazwyczaj towar zamówiony do godziny 17.30 już następnego dnia jest u nas i możemy zamówienie zrealizować i wysłać przesyłkę. Dotyczy to dni roboczych od poniedziałku do piątku.

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji dotyczących terminu wysyłki towaru dostępnego na zamówienie, skontaktuj się z obsługą sklepu.


Czas realizacji zamówienia nie obejmuje czasu dostawy.

Przewidywany czas dostawy:

  • Kurier DPD - 1 dzień roboczy (w 98%).
Zaufane Opinie IdoSell
4.98 / 5.00 1176 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-16
Ok
2024-03-26
Towar został dostarczony na czas wszystko zgodnie z zamówieniem
pixel