Klocki hamulcowe przód Ford Cougar / Mondeo 93-00 / Scorpio SRL

  • Klocki hamulcowe przednie. Zastosowanie - Ford Cougar, Mondeo I i II, Scorpio I i II. Producentem części jest firma SRL.
  • Klocki hamulcowe przód Ford Cougar / Mondeo 93-00 / Scorpio SRL
45,00 zł
/ komplet

Kup na raty

mBank mRaty Kup na Raty od 1,23 zł miesięcznie!
mBank mRaty bez wychodzenia z domu. Łatwo i szybko jak zakupy przez internet. Dostępne dla zakupów o łącznej wartości od 300.00zł do 20000.00złNota prawna
Koszty kredytu:
Reprezentatywny przykład dla kredytu mPożyczki: Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 20.25% całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 1492 zł, całkowita kwota do zapłaty 1695.90 zł, oprocentowanie nominalne zmienne 10% w skali roku, całkowity koszt kredytu 203.90 zł (w tym: prowizja za udzielenie kredytu 89.52 zł - 6%, odsetki 114.38 zł) 16 miesięcznych rat równych w wysokości po 105.99 zł, ostatnia rata: 106.05 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 02.11.2017 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Nota prawna:
RRSO: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania. Pożyczkę mRaty w mBanku możesz otrzymać przez internet bez wychodzenia z domu. Przyznanie pożyczki mRaty zależy od oceny Twojej zdolności kredytowej przez mBank S.A. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Jeśli będziemy musieli poprosić Cię o dokumenty dochodowe (potwierdzające Twój dochód z tytułu umowy o pracę umowy o dzieło/zlecenie kontraktu zawodowego lub emerytury) o sposobie ich dostarczenia poinformujemy Cię mailem po podjęciu wstępnej decyzji kredytowej. Dokumenty potwierdzające Twój dochód będziesz mógł przesłać do nas mailowo. Szczegółowe informacje w tym warunki i opłaty związane z pożyczką mRaty są określone w: Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. dostępnej nahttp://www.mbank.pl/pobierz/oplaty/taryfa-osobyfiz.pdf Regulaminie udzielania mPożyczki dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. dostępnym nahttp://www.mbank.pl/download/mkredyty/mkredyty/regulamin-mkredyt.pdf

Komplet klocków hamulcowych przednich. Zastosowanie:

  • FORD COUGAR (EC_), rok produkcji 1998.09 -> 2001.12.
  • FORD MONDEO I i II, z nadwoziem 4-ro drzwiowy sedan (GBP, BFP), 5-cio drzwiowy hatchback (GBP, BAP) oraz kombi (BNP), rok produkcji 1993.01 -> 2000.11.
  • FORD SCORPIO I, z nadwoziem 4-ro drzwiowy sedan (GGE), 5-cio drzwiowy h-back (GAE, GGE) oraz kombi (GGE), rok produkcji 1985.04 -> 1994.12.
  • FORD SCORPIO II, z nadwoziem 4-ro drzwiowy sedan (GFR, GGR) oraz kombi (GNR, GGR), rok produkcji 1994.10 -> 1998.08.

Dokładne zastosowanie części wyszczególnione jest w poniższych SZCZEGÓŁACH ZASTOSOWANIA

 Szczegóły zastosowania

Przed zakupem uważnie analizuj zdjęcia, opisy i szczegóły części. W przypadku wątpliwości skontaktuj się z obsługą sklepu.

Wytracanie prędkości stanowi dla producentów aut ogromne wyzwanie. Każdy element układu musi działać precyzyjnie. Możliwie najkrótsza droga hamowania, możliwie najdłuższy okres eksploatacji – ten złoty środek to odwieczny cel dla każdego producenta podzespołów układu hamulcowego. Produkty hamulcowe SRLine nie tylko osiągają ten „złoty środek”, ale są dodatkowo oferowane za rozsądną cenę. Więcej informacji na temat produktów SRLine znajdziesz na stronie www.srline.com/pl.

Producent Numer
BOSCH 0 986 460 969
QUINTON HAZ 0432.00
FORD 1073731
FORD 1079347
FORD 1095201
FORD 1096942
FORD 1130759
ATE 13.0460-7057.2
FORD 1652285
ICER 180916
WVA 21396
TEXTAR 21394 185 0 5
TEXTAR 2139408
METELLI 22-0146-0
ROADHOUSE 2432.00
OE 2864
ABS 36 809
REMSA 432.00
ROULUNDS BR 491681
FORD 5029147
VALEO 540 556
BENDIX 571832B
JURID 571832J
VALEO 598034
FORD 6877836
FORD 6882584
FORD 93BB 2K021 EB
FORD 93GB 2K021 GB
FORD 97BG 2K021 BA
FORD 97BG 2K021 BB
FORD 97BX 2K021 BB
FORD 97BX 2K021 BC
QUINTON HAZ BP600
QUINTON HAZ BP600D
FERODO FDB884
TRW GDB1107
DELPHI LP782
MINTEX MDB1620
BREMBO P 24 034
FORD R 86GB 8005 EB
OE RS7070
PAGID T 1062
Parametry techniczne:
Rodzaj części:
Klocki hamulcowe (komplet)
Lokalizacja (przód/tył):
Przód
Strona zabudowy (lewa/prawa):
Lewa - strona kierowcy
,
Prawa - strona pasażera
Długość klocka (mm):
155,1 / 156,3
Szerokość klocka (mm):
58,5
Grubość klocka (mm):
18
Opcje wyposażenia
Bez czujnika zużycia
System hamulcowy
ATE / TEVES
Producent:
SRL
SRL to marka wyselekcjonowanych produktów spełniających wymogi bezpieczeństwa oraz obowiązujące normy jakościowe tj. TUV, AMTAC, itp. Dzięki starannemu doborowi producentów i ich produktów, marka SRL umożliwia klientom dostęp do części pierwszomontażowych lub o równie wysokiej jakości, których cena dzięki mniejszym narzutom jest znacznie niższa i lepiej dostosowana do realiów rynkowych.
Jakość:
PJ

Symbolem PJ oznaczone są części o porównywalnej jakości, których producent zaświadczy, że są one tej samej jakości, co komponenty, które są lub były stosowane do montażu danych pojazdów samochodowych. To również części szczególnie polecane przez dystrybutora części.

Brak numerów OE, OEM
MarkaModel/rok produkcjiWersja/Moc silnika
FordMondeo I hatchback (GBP) 1993.02->1996.081.6 i 16V 88KM (L1J)
FordMondeo I hatchback (GBP) 1993.02->1996.082.0 i 16V 4x4 132KM (NGA)
FordMondeo I hatchback (GBP) 1993.02->1996.081.8 TD 90KM (RFM, RFN)
FordMondeo I hatchback (GBP) 1993.02->1996.081.8 TD 88KM (RFM, RFN)
FordMondeo I hatchback (GBP) 1993.02->1996.081.8 i 16V 4x4 115KM (RKA)
FordMondeo I hatchback (GBP) 1993.02->1996.082.0 i 16V 136KM (NGA)
FordMondeo I hatchback (GBP) 1993.02->1996.081.8 i 16V 115KM (RKA)
FordMondeo I hatchback (GBP) 1993.02->1996.081.6 i 16V 90KM (L1F)
FordMondeo I hatchback (GBP) 1993.02->1996.081.8 i 16V 112KM (RKB)
FordMondeo I hatchback (GBP) 1993.02->1996.082.5 i 24V 170KM (SEA)
FordMondeo I kombi (BNP) 1993.01->1996.081.6 i 16V 88KM (L1J)
FordMondeo I kombi (BNP) 1993.01->1996.081.8 TD 90KM (RFM, RFN)
FordMondeo I kombi (BNP) 1993.01->1996.081.8 TD 88KM (RFM, RFN)
FordMondeo I kombi (BNP) 1993.01->1996.081.8 i 16V 4x4 115KM (RKA)
FordMondeo I kombi (BNP) 1993.01->1996.082.0 i 16V 136KM (NGA)
FordMondeo I kombi (BNP) 1993.01->1996.081.8 i 16V 115KM (RKA)
FordMondeo I kombi (BNP) 1993.01->1996.081.6 i 16V 90KM (L1F)
FordMondeo I kombi (BNP) 1993.01->1996.081.8 i 16V 112KM (RKB)
FordMondeo I kombi (BNP) 1993.01->1996.082.5 i 24V 170KM (SEA)
FordMondeo I sedan (GBP) 1993.02->1996.081.6 i 16V 88KM (L1J)
FordMondeo I sedan (GBP) 1993.02->1996.081.8 TD 90KM (RFM, RFN)
FordMondeo I sedan (GBP) 1993.02->1996.081.8 TD 88KM (RFM, RFN)
FordMondeo I sedan (GBP) 1993.02->1996.082.0 i 16V 136KM (NGA)
FordMondeo I sedan (GBP) 1993.02->1996.081.8 i 16V 115KM (RKA)
FordMondeo I sedan (GBP) 1993.02->1996.081.6 i 16V 90KM (L1F)
FordMondeo I sedan (GBP) 1993.02->1996.081.8 i 16V 112KM (RKB)
FordMondeo I sedan (GBP) 1993.02->1996.082.5 i 24V 170KM (SEA)
FordMondeo II hatchback (BAP) 1996.09->2000.112.5 ST200 205KM (SGA)
FordMondeo II hatchback (BAP) 1996.09->2000.111.8 TD 90KM (RFM, RFN)
FordMondeo II hatchback (BAP) 1996.09->2000.112.5 24V 170KM (SEA)
FordMondeo II hatchback (BAP) 1996.09->2000.112.0 i 131KM (NGA, NGB, NGC, NGD)
FordMondeo II hatchback (BAP) 1996.09->2000.112.5 24V 170KM (SEB, SEC)
FordMondeo II hatchback (BAP) 1996.09->2000.111.8 i 115KM (RKF, RKJ, RKB, RKH, RKK)
FordMondeo II hatchback (BAP) 1996.09->2000.111.6 i 90KM (L1F)
FordMondeo II hatchback (BAP) 1996.09->2000.111.6 i 16V 95KM (L1L, L1N, L1Q)
FordMondeo II kombi (BNP) 1996.09->2000.112.5 ST200 205KM (SGA)
FordMondeo II kombi (BNP) 1996.09->2000.111.8 TD 90KM (RFN)
FordMondeo II kombi (BNP) 1996.09->2000.112.5 24V 170KM (SEA)
FordMondeo II kombi (BNP) 1996.09->2000.112.0 i 131KM (NGA, NGB, NGC, NGD)
FordMondeo II kombi (BNP) 1996.09->2000.112.5 24V 170KM (SEB, SEC)
FordMondeo II kombi (BNP) 1996.09->2000.111.8 i 115KM (RKF, RKJ, RKB, RKH, RKK)
FordMondeo II kombi (BNP) 1996.09->2000.111.6 i 90KM (L1F)
FordMondeo II kombi (BNP) 1996.09->2000.111.6 i 16V 95KM (L1L, L1N, L1Q)
FordMondeo II sedan (BFP) 1996.09->2000.112.5 ST200 205KM (SGA)
FordMondeo II sedan (BFP) 1996.09->2000.111.8 TD 90KM (RFN)
FordMondeo II sedan (BFP) 1996.09->2000.112.5 24V 170KM (SEA)
FordMondeo II sedan (BFP) 1996.09->2000.112.0 i 131KM (NGA, NGB, NGC, NGD)
FordMondeo II sedan (BFP) 1996.09->2000.112.5 24V 170KM (SEB, SEC)
FordMondeo II sedan (BFP) 1996.09->2000.111.8 i 115KM (RKF, RKJ, RKB, RKH, RKK)
FordMondeo II sedan (BFP) 1996.09->2000.111.6 i 90KM (L1F)
FordMondeo II sedan (BFP) 1996.09->2000.111.6 i 16V 95KM (L1L, L1N, L1Q)
FordCougar (EC_) 1998.08->2001.122.5 V6 24V 170KM (LCBA)
FordCougar (EC_) 1998.08->2001.122.0 16V 131KM (EDBA, EDBB, EDBC, EDBD)
FordCougar (EC_) 1998.08->2001.122.5 ST 200 205KM (SGA)
FordCougar (EC_) 1998.08->2001.122.5 V6 24V 170KM (LCBC, LCBE, LCBB)
FordScorpio II kombi (GNR, GGR) 1994.10->1998.082.5 TD 115KM (SCC)
FordScorpio II kombi (GNR, GGR) 1994.10->1998.082.5 TD 125KM (VM)
FordScorpio II kombi (GNR, GGR) 1994.10->1998.082.3 i 16V 147KM (Y5A)
FordScorpio II kombi (GNR, GGR) 1994.10->1998.082.0 i 115KM (NSD)
FordScorpio II kombi (GNR, GGR) 1994.10->1998.082.9 i 150KM (BRG)
FordScorpio II kombi (GNR, GGR) 1994.10->1998.082.0 i 16V 136KM (N3A)
FordScorpio I hatchback (GAE, GGE) 1985.04->1994.092.0 109KM (N8A)
FordScorpio I hatchback (GAE, GGE) 1985.04->1994.092.0 i 120KM (N9D)
FordScorpio I hatchback (GAE, GGE) 1985.04->1994.092.0 i 115KM (NRA, NRI) 1992.02->1994.09
FordScorpio I hatchback (GAE, GGE) 1985.04->1994.092.9 i 4x4 145KM (BRF, BRE, BRD)
FordScorpio I hatchback (GAE, GGE) 1985.04->1994.092.9 i CAT 145KM (BRE)
FordScorpio I hatchback (GAE, GGE) 1985.04->1994.092.9 i 145KM (BRE, BRF, BRD)
FordScorpio I hatchback (GAE, GGE) 1985.04->1994.092.4 i CAT 125KM (ARD)
FordScorpio I hatchback (GAE, GGE) 1985.04->1994.092.5 TD 115KM (SCB)
FordScorpio I hatchback (GAE, GGE) 1985.04->1994.092.5 TD 92KM (SFA, SFB)
FordScorpio I hatchback (GAE, GGE) 1985.04->1994.092.9 i 4x4 150KM (BRC)
FordScorpio I hatchback (GAE, GGE) 1985.04->1994.092.9 i 150KM (BRC)
FordScorpio I sedan (GGE) 1986.09->1994.122.0 i 115KM (N9F)
FordScorpio I sedan (GGE) 1986.09->1994.122.0 i 120KM (N9D)
FordScorpio I sedan (GGE) 1986.09->1994.122.0 109KM (N8B)
FordScorpio I sedan (GGE) 1986.09->1994.122.9 i 145KM (BRE, BRF, BRD)
FordScorpio I sedan (GGE) 1986.09->1994.122.5 TD 115KM (SCB)
FordScorpio I sedan (GGE) 1986.09->1994.122.5 D 69KM (STR)
FordScorpio I kombi (GGE) 1988.05->1994.092.4 i 125KM (ARD)
FordScorpio I kombi (GGE) 1988.05->1994.092.9 i 145KM (BRE, BRF, BRD)
FordScorpio I kombi (GGE) 1988.05->1994.092.0 i 120KM (N9D)
FordScorpio I kombi (GGE) 1988.05->1994.092.9 i 4x4 145KM (BRF, BRE, BRD)
FordScorpio I kombi (GGE) 1988.05->1994.092.0 i 115KM (N9F)
FordScorpio I kombi (GGE) 1988.05->1994.092.5 TD 115KM (SCB)
FordScorpio I kombi (GGE) 1988.05->1994.092.5 TD 92KM (SFA, SFB)
FordScorpio II sedan (GFR, GGR) 1994.10->1998.082.9 i 150KM (BRG)
FordScorpio II sedan (GFR, GGR) 1994.10->1998.082.3 i 16V 147KM (Y5A)
FordScorpio II sedan (GFR, GGR) 1994.10->1998.082.0 i 115KM (NSD)
FordScorpio II sedan (GFR, GGR) 1994.10->1998.082.0 i 16V 136KM (N3A)
FordScorpio II sedan (GFR, GGR) 1994.10->1998.082.5 TD 115KM (SCC)
FordScorpio II sedan (GFR, GGR) 1994.10->1998.082.5 TD 125KM (VM)

24 miesiące - rękojmia - Gwarancja udzielana przez sprzedawcę na okres 24 miesięcy.

1. Gwarancja z tytułu rękojmi.

Sprzedawca zapewnia dostawę towaru pozbawionego wad fizycznych i prawnych. Podstawa i zakres odpowiedzialności Sprzedawcy względem Klienta, jeżeli sprzedany towar ma wadę fizyczną lub prawną (rękojmia) są określone powszechnie obowiązującymi przepisami prawa, w szczególności w Kodeksie Cywilnym.

2. Oprócz rękojmi towary objęte są również gwarancją producenta:

Oświetlenie - gwarancja wynosi 12 miesięcy i obejmuje szczelność, możliwość regulacji oraz możliwość dopasowania.

Amortyzatory montowane parami - gwarancja wynosi 24 miesiące. Dotyczy to wszystkich producentów.

W zakresie tłumienia miarodajna jest ocena wykonana na stanowisku kontrolnym w stacji diagnostycznej, łącznie z oceną sprawności innych elementów zawieszenia.

Elementy układu zawieszenia oraz układu kierowniczego (wahacze, sworznie wahaczy, tuleje gumowe i metalowo-gumowe, łączniki stabilizatorów, drążki kierownicze, końcówki drążków kierowniczych, osłony, poduszki silnika i skrzyni biegów itp.) - gwarancja wynosi 24 miesiące i dotyczy wyłącznie producentów: Teknorot, SH, SRLine oraz SWAG. Produkty pozostałych producentów objęte są gwarancją 12 miesięczną.

Sprężyny zawieszenia montowane parami - gwarancja wynosi 24 miesiące.

Przekładnie kierownicze i pompy wspomagania układu kierowniczego - gwarancja wynosi 36 miesięcy na produkty WAT oraz 24 miesiące na pozostałe produkty.

Pozostałe, nie wymienione produkty objęte są 12 miesięczną gwarancją.

Gwarancja producenta nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z przepisów o rękojmi za wady rzeczy sprzedanej.

Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

E-mail:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Pytanie:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
Opinie użytkowników
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel